sobota, 19 grudnia 2015

Hejka!

Na wstępie chciałabym wam powiedzieć o czym będę pisać na tym blogu. Otóż będą to opowieści o pewnej nieśmiałej licealistce Shiro Chii. Nie jest ona zbyt lubiana w swojej klasie a większość czasu spędza z nosem w książkach, ukrywając się w szkolnej bibliotece. Pewnego dnia jej wychowawca zauważa że od dawna nie widział jej uśmiechniętej i pragnie to zmienić.
Co się dalej stanie? Czy nauczyciel Shiro  naprawdę jej pomoże? Zobaczycie ;).
Opowiadania będę wrzucać w weekendy ;).
Miłego dnia
~Psycho chan :)

PS.Tytuł mojego bloga oznacza "Ten nowy dzień". :D

2 komentarze: