Na wstępie chciałabym wam powiedzieć o czym będę pisać na tym blogu. Otóż będą to opowieści o pewnej nieśmiałej licealistce
Shiro Chii.
Nie jest ona zbyt lubiana w swojej klasie a większość czasu spędza z nosem w książkach, ukrywając się w szkolnej bibliotece. Pewnego dnia jej wychowawca zauważa że od dawna nie widział jej uśmiechniętej i pragnie to zmienić.
Co się dalej stanie? Czy nauczyciel Shiro naprawdę jej pomoże? Zobaczycie ;).
Opowiadania będę wrzucać w weekendy ;).
Miłego dnia
~Psycho chan :)
PS.Tytuł mojego bloga oznacza "Ten nowy dzień". :D
Ohayoooooo ;)
OdpowiedzUsuńOhayo :3
Usuń